Jei jau apsilankėte čia- vadinasi, esate neabejingi užburiančioms veltinio vilionėms. Čia rasite informacijos apie studijos veiklą- profesionalius mokymus, kursus, aprašymus, patarimus ir virtualias pamokėles.

Užsiėmimų aprašymai

1 pamoka- vėlimo pradžiamokslis

Ką veiksime?
Supažindinsiu su vilnos rūšimis, vėlimo priemonėmis, kalbėsime apie vėlimo technikas. Išbandysime sausą vėlimą, nusivelsime karoliukus, ritinėlius, išmoksime taisyklingai sukloti vilną ir šlapio vėlimo būdu pasigaminsime paveikslėlį. Tuo pačiu išsibandysime įvairius pluoštus, garbanas ir dekorus, naudojamus faktūros sukūrimui ir paviršiaus dekoravimui.
Trukmė- 3,5 val.
Ką atsinešti: rankšluosčius pasitiesimui.

2 pamoka- Šlapias vėlimas (gėlė+ mini rankinė)
Ką veiksime?
Plokštuminis gaminys- nusivelsime gėlę, išmoksime taisyklingai sukloti vilną ir šlapio vėlimo būdu pasigaminsime tūrinį nedidelį gaminuką- mini rankinę, kosmetinę ar mobilaus dėkliuką. Tuo pačiu išsibandysime įvairius pluoštus, garbanas ir dekorus, naudojamus faktūros sukūrimui ir paviršiaus dekoravimui.
Trukmė- 4 val.
Ką atsinešti: rankšluosčius pasitiesimui, burbulinės pakavimo plevelės gabaliuką apie 0,5m. Tą pačią  galėsit naudoti ir kitiems užsiėmimams, žirkles, gabalinio muilo (bet kokio)3 pamoka- Tūrinis vėlimas (kepurės, pirštinės), darbas su sluoksna
Ką veiksime?
Tūrinio vėlimo principai, susitraukimo paskaičiavimas, lekalo gamyba, išmoksime taisyklingai sukloti vilną ir šlapio vėlimo būdu nusivelsime kepurę ar pirštines vaikui ar sau . Pasirinkimui- pirties kepurė, skrybėlaitė, kepurė su ausytėmis ar nykštuko kepuraitė, kumštinės pirštinės. 
Trukmė- 4 val.
Ką atsinešti: rankšluosčius pasitiesimui,  burbulinės pakavimo plevelės gabaliuką apie 0,5m. Tą pačią  galėsit naudoti ir kitiems užsiėmimams, gabalinio muilo (bet kokio), reto užuolaidinio audinio ar kitokio sintetinio tinklelio gabalo4 pamoka- Tūrinis vėlimas ( vaikiški aulinukai), darbas su vilnos karšiniu
Ką veiksime?
Tūrinio vėlimo etapų aptarimas, susitraukimo procento paskaičiavimas, lekalo gamyba, išmoksime taisyklingai ir lygiai sukloti vilną ir šlapio vėlimo būdu nusivelsime jums reikalingo dydžio vaikiškus aulinukus
Trukmė- 4 val.
Ką atsinešti: rankšluosčius pasitiesimui,  burbulinės pakavimo plevelės gabaliuką apie 0,5m. Tą pačią  galėsit naudoti ir kitiems užsiėmimams, gabalinio muilo (bet kokio), reto užuolaidinio audinio ar kitokio sintetinio tinklelio gabalo
Namuose- išsimtuoti vaiko pėdą arba sužinoti dydį5 pamoka- Tūrinis vėlimas (šlepetės suaugusiems), darbas su karšiniu
Ką veiksime?
Tūrinio vėlimo etapų aptarimas, susitraukimo procento paskaičiavimas, šlepečių lekalo gamyba, išmoksime taisyklingai ir lygiai sukloti vilną ir šlapio vėlimo būdu nusivelsime jums reikalingo dydžio šlepečių porą.
Trukmė- 6 val
Ką atsinešti: didelius rankšluosčius pasitiesimui,  burbulinės pakavimo plevelės gabaliuką apie 0,5m. Tą pačią  galėsit naudoti ir kitiems užsiėmimams, gabalinio muilo (bet kokio), reto užuolaidinio audinio ar kitokio sintetinio tinklelio gabalo6 pamoka- Plokštuminis vėlimas ( šalikėliai- banguoti, nunofelt, kiauraraščiai)
Ką veiksime?
Šalikėlio susitraukimo procento paskaičiavimas, darbo su sluoksna specifika, išmoksime taisyklingai ir lygiai sukloti vilną, dekoruosime ir šlapio vėlimo būdu nusivelsime šalikėlį.
Trukmė- 4 val
Ką atsinešti: didelius rankšluosčius pasitiesimui,  burbulinės pakavimo plevelės gabaliuką apie 0,5mx1m, gabalinio muilo (bet kokio), reto užuolaidinio audinio ar kitokio sintetinio tinklelio gabalo. Tap pat galite pasiimti šilkinę ar medvilninę skarelę ar šalikėlį apvėlimui, kuo retesnis, tuo geriau ( pvz. šifonas)

Kas sekė mano kursus ir anksčiau, pastebėsite, kad pamokų sumažėjo, atsisakiau nelabai populiarių, o kai kurių gaminių pamokas sujungiau. Kainas taip pat pakoregavau, nes anksčiau buvo kursų kaina+ sunaudotos vilnos kaina, bet kadangi ilgai užtrukdavom, kol susisverdavom ko ir kiek mums reikia, gaišdavosi laikas. Dabar kaina paskaičiuota už viską su medžiagomis.
Taip pat atkreipkite dėmesį, kad reikia šį bei tą atsinešti. Rankšluosčių bent pora- vienas didesnis pasitiesti, mažesnis bus rankoms nusivalyti. Burbulinės plėvelės galima rasti Senukuose, užteks pusmetrio per visa plotį, nepamenu kiek ten- 1,2 ar 1.5m. Taip pat šlapiam vėlimui būtų gerai sintetinės užuolaidos gabalas, labai tinka tokios senovinės kur būdavo. Gėlių vėlimui ir žirklučių reikės. Muilas labai nesureikšminant, tinka bet koks gabalinis.
Registracija būtina, jei keisis planai ir negalėsit atvykti , taip pat praneškit.

Taip pat galimi individualūs drabužių vėlimo užsiėmimai.
Dėl visko teiraukitės el.paštu zavinta@gmail.com