Jei jau apsilankėte čia- vadinasi, esate neabejingi užburiančioms veltinio vilionėms. Čia rasite informacijos apie studijos veiklą- profesionalius mokymus, kursus, aprašymus, patarimus ir virtualias pamokėles.

2011 m. vasario 26 d., šeštadienis

Individualūs užsiėmimai

Individualūs užsiėmimai gali būti pravesti žmonėms, kurie neturi laiko lankyti užsiėmimų su grupe, netinkamas kursų laikas ar atvažiuoja iš kito miesto. Tokiu atveju, mes galim dirbti visą dieną , ar per dvi-tris dienas praeiti visą kursą. Pamokų eigą ir trukmę aptariam su kiekvienu asmeniškai.
Individualių kursų privalumas tas, kad dirbant su vienu žmogumi, darbas vyksta greičiau ir kokybiškiau, viso mėnesio užsiėmimų lankymą su grupe atstoja trys dienos. Informacija gaunama palaipsniui ir kiekviena diena yra skirta vis sudėtingesnio gaminio vėlimui.
Šį būdą mokytis pasirenka pedagogai, užimtumo centrų darbuotojai iš kitų miestų, kuriems reikia apsimokyti, kad galėtų pritaikyti šias technologines žinias savo darbe.
Tokių kursų kaina sutartinė.
Nuotraukoje - socialinės pedagogės intensyvus trijų dienų vėlimo kursų rezultatas: veltinio rutuliukai, suktinukas, plokštuma, dviem skirtingais būdais veltos gėlės, pirštinės, veltinukai, mobilaus telefono dėklas, kepurė ir apveltas šalis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą